Teated

2. juunil külastab EAÜ Rahvusarhiivi uut hoonet Noora ja Pauluse kirikut (seal on lõunasöök, ekskursioon ja orelikontsert).

Buss väljub 8.10 Maneeži tänavalt.

Hind tallinlastele 25.- €, Tartus toimuvaga ühinejatele 10.- €.

Info ja registreerimine This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Selle reisi käigus külastatakse Dole mõisat, Ikskilet, Ogret, Lielvardet, Kokneset, Jekabpilsi, Krustpilsi lossi, Daugavpilsi, Aglona kloostrit jne.

Hind on täpsustamisel, sest lätlased ei ole veel oma hinnad välja arvutanud. Samuti sõltub see meie grupi suurusest. Loodetavasti jääb see 120-130 € vahele.

Reis korraldatakse Raereiside abiga.

Eelbroneerimiseks võib soovist osalemiseks märku anda mulle (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Margus

Reisi käigus külastatakse Gdanski, Boyeni kindlust, Hitleri kunagise peakorteri Wolfschanze varemeid, Swieta Lipkat, Elblagi, Oliwat, Slowinski rahvusparki, Szymbarki tagurpidi majaga, Malborki kindlust jne.

Hind 395.- Lisanduvad sissepääsuhinnad, mis selguvad kevadel.

Reisi aitab korraldada Perereisid. Osa reisiseltskonnast on nn Turba rahvas (osadel on juba olnud kokkupuuteid nendega).

Registreerida reisile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ja teatada ka mulle This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Minult on võimalik saada ka reisi põhjalikumat kirjeldust.

Ootustega,

Margus